image
Drobečková navigace

Úvod > Podlahy > PODLAHÁŘSKÉ PRÁCE > Pokládka lina

Pokládka lina

Lino neboli PVC si můžete položit sami, ale opravdu jste odhodlaní do role říznout? A máte správně připravený podklad?

My se pokládce PVC v rolích věnujeme už léta. Umíme lino zaměřit, nařezat, perfektně ho položit a obložit lištami. Pokládku lina rádi provedeme i u vás.

Pokládáme lino na klíč

Připravíme si podklad, lino natáhneme a vy se můžete rovnou nastěhovat. Poradíme vám i s výběrem PVC pro váš interiér. Linoleum si můžete vybrat v naší vzorkové prodejně.

Příprava podkladu

Linoleum i PVC jsou elastické podlahoviny, jejichž pokládka vyžaduje rovný a kvalitně připravený poklad. Ten si před pokládkou připravíme broušením, penetrací a samonivelační stěrkou. Díky dokonalému podkladu budete mít prvotřídní PVC podlahu.

Výhody linolea a PVC

Linoleum uspokojí všechny, kteří hledají přírodní a kvalitní podlahu. PVC je vhodné pro ty, kteří chtějí levnější, ale dobře vypadající podlahu. Lino a PVC se hodí do bytů i komerčních prostor. Podlaha se snadno udržuje,dlouhou životnost a je odolná.

PVC nebo linoleum?

PVC je řešením pro všechny, kteří touží po pěkné podlaze, ale nechtějí příliš utrácet. PVC můžete pořídit v řadě dekorů. Výhodou je rychlá pokládka. PVC se hodí do bytů, domů i komerčních prostorů. V nabídce máme i speciální antistatické nebo vodivé podlahové krytiny vhodné pro průmyslové stavby. Prodáváme PVC značek Tarkett, Gerflor a Fatra.

Linoleum je přírodní produkt s vysokou užitnou hodnotou. Líbit se bude každému, kdo si potrpí na design. Přírodní linoleum neboli marmoleum se vyrábí z pryskyřic a lněných olejů. Nevýhodou přírodní podlahy je vyšší cena. Přírodní lino vyžaduje péči – každý rok je třeba ho ošetřit ochrannou vrstvou. Údržbu pro vás rádi zajistíme. Prodáváme přírodní linolea značky Armstrong.

Chcete položit lino?

Kontakt
Podlahová krytina
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů