Drobečková navigace

Úvod > Články > Podlaha do kuchyně

Podlaha do kuchyně

Proč patří do kuchyně vinyl?

Řešíte, jakou podlahu do kuchyně? Pořiďte si vinyl. Má totiž všechny důležité vlastnosti, které by podlahová krytina v kuchyni měla mít. Jaké to jsou? 

Dobře se uklízí

Vinylová podlaha má povrch, na němž se nedrží prach a z něhož velmi snadno otřete případné nečistoty. Také není problém, pokud na podlahu něco rozlijete, protože kapaliny do vinylu neproniknou. Ať už tedy vylijete vodu, džus nebo třeba mléko, nehrozí, že by se tím vinyl nějak znehodnotil.

Zvládne šoupání židlí

Šoupou vaše děti židlemi tak, že vám to trhá uši? A občas vám něco upadne na podlahu? Vinylu to nevadí. Tato podlaha je totiž kombinací PVC a polyuretanové ochranné vrstvy, a díky tomu je velmi odolná proti poškrábání.

Je zdravotně nezávadný

Kvalitní vinyl je samozřejmě naprosto bezpečný. Při výrobě se používají pouze zdravotně nezávadné a ekologicky šetrné materiály. V žádném případě se tedy nemusíte obávat toho, že by se z podlahy do ovzduší uvolňovaly škodlivé látky.

Vyberete si z mnoha dekorů

Další důvodem, proč je vinyl nejlepší podlaha do kuchyně, je nepřeberné množství dekorů. Můžete si zvolit krytinu, která bude vypadat jako dřevěná podlaha nebo kamenná dlažba. Nejoblíbenější jsou každopádně vzdušné, čisté linie, a tedy ne žádný těžkopádný dekor. Také barev je obrovské množství. Náš tip? Nejmodernější je v současnosti šedá.

Nevyjde z módy

Znáte to, můžete mít sebelepší obývák, ale všechny návštěvy se stejně nakonec usadí v kuchyni. O to víc je důležité, aby to tam bylo pěkné. K tomu přispěje právě vinyl, který vypadá velmi trendově a navíc není drahý. A můžete si být jistí, že hned tak z módy nevyjde.

KONTAKTUJTE NÁS, RÁDI VÁM PORADÍME