image
Drobečková navigace

Úvod > Podlahy > PODLAHÁŘSKÉ PRÁCE > Pokládka vinylové podlahy

Pokládka vinylové podlahy

Vinylovou podlahu položíme na klíč. Pokládáme všechny druhy vinylové podlahy – klasické lepené vinylové dílce, zámkové vinylové podlahy i samolepící vinylové podlahy. Vybrat si je můžete v naší vzorkové prodejně.

Příprava podkladu

Při pokládce vinylové podlahy je důležitá kvalita podkladu. Podklad si před pokládkou připravíme – broušením, penetrací, samonivelační stěrkou. Díky perfektnímu podkladu budete mít dokonalou vinylovou podlahu.

Výhody vinylové podlahy

Vinylová podlaha je dnes jedničkou na trhu. Hodí se do bytů, domů, kanceláří a dalších komerčních prostor. Vinylová podlaha se prodává v lamelách v různých velikostech (většinou 18 x 120 cm), je cenově dostupná, zároveň působí luxusně. Je odolná, dlouho vydrží jako nová, snadno se udržuje. Díky těmto vlastnostem je vinyl ideální například do kuchyně

Pokud však s výběrem vhodné podlahy stále váháte, podívejte se na náš článek "Jak vybrat podlahu", kde se tématu blíže věnujeme.

Chcete položit vinylovou podlahu?

Kontakt
Podlahová krytina
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů